KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15144337
nr 1514 4337
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Bladets mått: 61x90 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 74x101 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 januari 2023
kl 20:02:58
100 kr
200 kr